Wydajny laptop gamingowy marki Acer z mocnymi bateriami

Wydajny laptop gamingowy marki Acer z mocnymi bateriami

Dziś o zaliczeniu urządzenia do klasy sprzętu gamingowego nie decydują jedynie wysokie osiągi i wymagana jakość obrazu, ale również mobilność. Gry przeprowadzane przy wykorzystaniu sieci internetowej wymagają zastosowania wytrzymałych urządzeń pracujących w różnych warunkach również bez dostępu do stałego źródła zasilania.

Każdy specjalista w zakresie sprzętu komputerowego doskonale wie, że segment urządzeń gamingowych należy do najbardziej zaawansowanego pod względem technologicznym. Każdy model laptopa gamingowego doskonale poradzi sobie z obsługą aplikacji biznesowych natomiast sprzęt biznesowy nie obsłuży wymagających zaawansowanych rozwiązań technologicznych gier.

Propozycja potentata w branży komputerowej jakim jest firma Acer nowej serii urządzeń doskonale wpisała się w aktualne potrzeby rynku segmentu urządzeń gamingowych. Acer w serii Predator 17 to prawdziwy predator wyróżniający się funkcjonalnością i bardzo oryginalnym wzornictwem. Dla zapewnienia maksymalnie wydłużonego czasu pracy bez konieczności korzystania ze stałego źródła zasilania urządzenia wyposażone zostały w pojemne i niezawodne baterie do laptopów acer.

Na olbrzymią pochwałę zasługuje również przemyślana konfiguracja najwyższej jakości podzespołów. Predator 17 posiada matrycę klasy Full HD i możliwość podłączenia aż trzech monitorów. Użytkownik dostał również do dyspozycji klawiaturę z cztero stopniową podświetlaną klawiaturą, co pozwala na prowadzenie wirtualnych potyczek w klimatycznym nastroju zaciemnionego pomieszczenia. Nowością konstrukcyjną zaproponowaną w prezentowanym urządzeniu jest opcja blokowania klawisza Windows oraz touchpada, co spotkało się pozytywną oceną nawet najbardziej wytrawnych graczy.

Acer w wersji Predator charakteryzują ponadprzeciętne osiągi, które są efektem zastosowania procesora Intel Core i7-6700HQ oraz 32 GB pamięci RAM DDR4 a w opcjonalnej konfiguracji dwóch dysków SSD z interfejsem PCI-Express o pojemności do 512 GB. Za grafikę tym razem opowiada najwyższej jakości i karta graficzna Nvidia GeForce GTX 980M.

#bateria #bateria do laptopa

Related Posts

How to buy used MacBook

Dlaczego warto prowadzić rodzinny album?