Domy szkieletowe z drewna

Domy szkieletowe z drewna

Domy szkieletowe z drewna, tzw.”kanadyjczyki” to konstrukcje budowlane cieszące się w naszym kraju coraz większą popularnością. Znalezienie jednak solidnej ekipy tworzącej taki dom nie będzie łatwe w naszym kraju. Jednak nikt nie powiedział, że nie jest niemożliwe.

Tania metoda na postawienie domu

Technika szkieletowa stawiania domów o różnej wielkości jest tańszą metodą, dzięki której na przeciągu kilku miesięcy można stać się szczęśliwym posiadaczem domu jednorodzinnego. O ile jednak koszt budowy takiego domu mogą nas mile zaskoczyć, tak jednak należy wiedzieć, że jest to wymagająca technika z którą nie każda polska ekipa budowlana jest w stanie sobie poradzić. Decydując się na taki dom należy dokładnie sprawdzić opinie oraz oferty, jakie można znaleźć bez trudu w internecie. Jedną z firm, która zasługuje na uwagę klientów jest małopolski Mavit, którego stronę firmową znaleźć można pod adresem mawit.com.pl.

Domy w technologii szkieletowej od mawit.com.pl

Obecni od 2000 roku na rynku mogą pochwalić się własnym tartakiem, suszarnią kontenerową i autoklawem do impregnacji ciśnieniowej. Dzięki temu wszystkie inwestycje budowlane zlecane przez klientów z najróżniejszych miast realizowane są w sposób płynny i solidny. Do tego warto zaznaczyć, że są to ludzie dbający o jakość materiałów drewnianych dostarczanych na budowę domów jednorodzinnych oraz innych budynków. Nie można zapominać o tym, że oprócz dokładności liczy się również dobre drewno o obniżonej wilgotności, nawet poniżej 18%. 

#domy drewniane #domy szkieletowe

Related Posts

Kreowanie przestrzeni: Znaczenie kwietników i stolików w nowoczesnych wnętrzach

Farby do betonu — jak wybrać odpowiedni produkt dla długotrwałego efektu?