Hokery – oryginalny dodatek do kuchni!

Hokery – oryginalny dodatek do kuchni!

Podczas zmian aranżacji kuchni, warto zwrócić uwagę na trendy, które są najmodniejsze. Kuchnia może być zaprojektowana nie tylko praktycznie, ale też modnie. Wśród wielu ciekawych propozycji, warto zwrócić uwagę na styl loftowy. Tak zaprojektowana kuchnia z pewnością będzie cieszyć oczy i zachęcać do podejmowania kulinarnych wyzwań. Hokery w kuchni loftowej to podstawa!

Kuchnia loftowa – hokery przy wyspach i blatach

Kuchnia w stylu loft to propozycja, która z pewnością zaskoczy. Wnętrza loftowe jeszcze do niedawna były kojarzone wyłącznie z restauracjami, kawiarniami. Dzisiaj styl industrialny z powodzeniem wykorzystywany jest również w domach czy w mieszkaniach. Styl industrialny inspirowany jest wnętrzami fabrycznymi, gdzie królują wysokie okna, ale też elementy wykonane z konkretnych materiałów. Mieszkanie w stylu loftowym to ciekawy pomysł i sposób na to, by wydobyć pełnię potencjału z każdego wnętrza. Styl loftowy to przede wszystkim konkretne materiały: szkło, ale też kamień, cegła, metal, beton, lite drewno. We wnętrzach loftowych nie znajdziemy klasycznych dekoracji. Ich rolę przejmują eleganckie meble, zaprojektowane w taki sposób, by uzupełniać przestrzeń. Hokery to jedna z ciekawszych propozycji, by zmienić wnętrze kuchni czy salonu. Nowoczesne hokery pozwolą na wygodny wypoczynek.

Czy hokery są stabilne?

Hokery to nic innego jak wysokie stołki, które mogą być wykorzystywane zarówno w kuchniach (np. przy długich blatach czy wyspach kuchennych), jak i w jadalniach czy salonach. Hokery posiadają stabilną konstrukcję, opartą na metalowych profilach. Taka konstrukcja nie odkształca się, nie jest podatna na ścieranie. Konstrukcja posiada wygodny podnóżek, który pozwala na komfortowe oparcie stóp. Oparcie i siedzisko stołka wykonuje się z litego drewna.

 

#hokery industrialne #industrialne meble

Related Posts

Kreowanie przestrzeni: Znaczenie kwietników i stolików w nowoczesnych wnętrzach

Farby do betonu — jak wybrać odpowiedni produkt dla długotrwałego efektu?