Komfort podczas wspólnych spacerów z dzieckiem

Komfort podczas wspólnych spacerów z dzieckiem

Decydując się na spacer z dzieckiem pragniemy nie tylko, aby maluch poznawał świat, ale też, aby towarzyszył nam w każdej chwili. Dzięki nowoczesnym wózkom spacerowym i w typie 3w1 będziemy mogli poznawać wspólnie z dzieckiem okolicę, jak również planować wczasy poza miastem. Producenci wózków dziecięcych mają wiele interesujących rozwiązań, które z pewnością nas zainteresują!

Funkcjonalne wózki 3w1 – co warto o nich wiedzieć?

Szukając wózka, który będzie towarzyszył dziecku przez kilka lat warto zwrócić uwagę na modele 3w1. Są to wózki posiadające 3 wymienne elementy: gondolę, nosidło oraz siedzisko. Elementy te umieszcza się stabilnie na składanym stelażu i wykorzystuje tak długo, jak zachodzi konieczność. Gondola jest obszerna, przez co dziecko zachowuje wygodę i komfort w czasie snu i spacerów. Uwagę przyciąga system wentylacji, który sprawdza się doskonale podczas upalnych dni. Kiedy dziecko zacznie samodzielnie siadać gondolę wymieniamy na siedzisko – posiada ono kilka punktów regulacji, pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, podnóżek i barierkę bezpieczeństwa. Na uwagę zasługuje system jezdny wózka: stosowane są w nim najczęściej koła pompowane i nowoczesny system amortyzacji.

Wózki spacerowe – lekkie i funkcjonalne, przydatne przez cały rok

Eleganckie wózki spacerowe to dzisiaj jedne z najchętniej wybieranych modeli. Popularna spacerówka jest lekka, zwrotna, funkcjonalna. Producenci tacy jak espiro.pl proponują nam lekkie wózki spacerowe, zaprojektowane w taki sposób, aby każdy spacer był prawdziwą przyjemnością. Aluminiowe stelaże można składać, dzięki czemu wózek może towarzyszyć nam podczas wakacji. Liczne torby i schowki pozwolą na zabranie niezbędnych drobiazgów na spacer. Obszerna budka ochroni malucha zarówno przed silnym słońcem, jak i deszczem.

#wózki 3w1 #wózki dziecięce

Related Posts

Nowoczesne rozwiązania w logistyce

Ile kosztuje ubezpieczenie szkolne?