Stare ale stylowe meble łazienkowe w stylu retro

Stare ale stylowe meble łazienkowe w stylu retro

Retro podbija rynek w wielu branżach. Doskonale widać to w ubraniach, które przypominają o świetności dawnych epok. Widać to również w branży budowlano – wnętrzarskiej. Wiele osób chce znaleźć meble łazienkowe w stylu retro do swoich domów.

Jakie kolory do łazienki?

Zanim jednak będziemy wybierać meble łazienkowe w stylu retro, koniecznie musimy zdać sobie sprawę z kolorystyki jaka będzie tu przeważać. Do wyboru mamy elegancki styl retro, który lubuje się w dużej ilości bieli oraz w złotych, srebrnych, czarnych dodatkach. Dla osób, którym luksus nie pasuje do ich filozofii życia, dedykowany jest styl retro trochę luźniejszy, gdzie można pozwolić sobie na delikatne szaleństwa kolorystyczne, jak chociażby zieleń, biel, krem, brąz a nawet czerwień połączone w jednym pomieszczeniu, czego dowodem są inspiracje zamieszczane przez wielu architektów.

Dobre meble łazienkowe w stylu retro

Meble łazienkowe w stylu retro można kupić na indywidualne zamówienie, można ich także poszukać w salonach meblowych. Bez problemu otrzymamy je również na targach staroci. Wybierając meble w jednym z tych miejsc pamiętajmy o ścianach, których wykończenie powinno nastąpić w pierwszej kolejności. Można zdecydować się na płytki, które są zawsze zabezpieczone przed wilgocią, w kolorze białym. Dobrym pomysłem jest również drewniane wykończenie łazienki lub też pomalowanie ścian na wyznaczony przez siebie kolor. Na rynku dostępne są tapety z modnymi, retro wzorami, które idealnie spisują się również w łazience, gdzie jest duża wilgoć. 

#meble do łazienki #meble łazienkowe w stylu retro

Related Posts

Farby do betonu — jak wybrać odpowiedni produkt dla długotrwałego efektu?

Pora roku nie ma znaczenia: Meble ogrodowe na każdą okazję