Jakie usługi oferuje serwis rowerowy Kraków?

Jakie usługi oferuje serwis rowerowy Kraków?

W Polsce jest bardzo duża moda na wycieczki rowerowe, dlatego też na rynku pojawia się coraz więcej profesjonalnych serwisów rowerowych Kraków. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, jakie usługi oferują serwisy i jak kształtują się ceny.

Kompleksowy przegląd od a do z

Każdy profesjonalny serwis rowerowy Kraków ma w swojej ofercie kompleksowy przegląd, który obejmuje między innymi czyszczenie i smarowanie zębatek i łańcucha oraz czyszczenie i regulację przerzutek. Podczas podstawowego serwisu dokonuje się także regulacji ciśnienia w kołach i regulacji hamulców. Doświadczeni fachowcy sprawdzają i w razie potrzeby dokręcają mechanizm korbowy, nakrętki piast i mechanizm sterów.

Większość renomowanych serwisów rowerowych ma w swojej ofercie nie tylko podstawowy przegląd, ale również zdecydowanie bardziej rozbudowane pakiety. Dużym zainteresowaniem cieszy się między innymi centrowanie kół oraz czyszczenie i smarowanie sterów oraz suportu. Każdy rower jest bardzo dokładnie sprawdzany pod kątem bezpieczeństwa.

Jak wygląda serwis kluczowych podzespołów?

W rowerach bardzo ważną rolę odgrywają hamulce, dlatego też podczas serwisu to właśnie na ten element zwraca się szczególną uwagę. Regulacja hamulca to wydatek około 15zł. Przy starszych modelach niezbędna jest jednak wymiana i regulacja klocków. Przy zaniedbanych rowerach niezbędna jest również wymiana linki z regulacją, która kosztuje około 20zł. Najdroższą usługą serwisową w przypadku hamulców jest zalanie i odpowietrzanie hamulca tarczowego (około 50zł)

Aby jazda na rowerze stała na wysokim poziomie zadbać należy o sprawny i niezawodny napęd. Dobry serwis rowerowy Kraków oferuje swoim klientom nie tylko smarowanie łańcucha i kompleksowe czyszczenie, ale również systematyczną wymianę kasety, pedałów albo wolnobiegu. Na największy wydatek muszą przygotować się te osoby, które muszą wymienić cały wkład suportu.

Jakie dodatkowe usługi są godne uwagi?

Porządny serwis rowerowy Kraków na czas naprawy może zaproponować rower zastępczy. Jest to doskonały wybór dla tych osób, które nie chcą rezygnować z wycieczek podczas naprawy swojego sprzętu.

Dobry serwis rowerowy może zaproponować także kompleksowe czyszczenie i polerowanie roweru. W ostatnim czasie dużym zainteresowaniem cieszy się również lakierowanie ramy, błotników, widelca i bagażnika. Dość popularną usługą jest także składanie rowerów na indywidualne zamówienie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://agasport.com.pl/cms/serwis.

#rowery elektryczne kraków #serwis rowerowy kraków

Related Posts

Nowoczesne rozwiązania w logistyce

Ile kosztuje ubezpieczenie szkolne?