Innowacje w wózkach dziecięcych

Innowacje w wózkach dziecięcych

Nowoczesne wózki dziecięce zaskoczą nas pod wieloma względami – taki rodzaj wózka to nie tylko komfort i bezpieczeństwo dla dziecka, ale też wygoda dla samego rodzica czy opiekuna. Jakimi nowinkami zaskoczą nas producenci? Jakie wózki dziecięce cieszą się dzisiaj największym zainteresowaniem?

Wózki spacerowe – lekkie i zwrotne

Lekkie i nowoczesne wózki spacerowe to propozycja dla osób aktywnych, które chcą wspólnie z dzieckiem poznawać świat jego oczami. Popularna spacerówka będzie idealnym towarzyszem spacerów, pozwoli na eksplorowanie otoczenia blisko i daleko domu, zapewni komfort dziecka. Istotne jest to, że spacerówka dedykowana jest dzieciom, które samodzielnie siadają. Oznacza to, że mogą z niego korzystać maluchy od ok. 6-7 miesiąca życia. Spacerówki są składane – to sprawia, że bez trudu zmieścimy wózek do bagażnika samochodowego i zabierzemy go ze sobą na wakacje. Siedzisko wózka spacerowego wyposażono w wygodne pasy z możliwością regulacji, a o komfort i bezpieczeństwo dziecka zadba również barierka ochronna oraz podnóżek.

Nowoczesne wózki dziecięce 3w1

Alternatywą dla całorocznej spacerówki jest nowoczesny wózek dziecięcy 3w1. Wózek taki może być wykorzystywany już od pierwszych dni życia dziecka. Wózek 3w1 składa się z 3 elementów: stelaża na amortyzowanych kółkach, gondoli oraz siedziska. Początkowo na stelażu osadzamy gondolę, która służy jako alternatywne łóżeczko i pozwala na spacerowanie ze śpiącym dzieckiem. Gondola na głębokie, wzmocniono dno, szeroką budkę z moskitierą i zapewnia komfort i spokój. Kiedy dziecko zacznie samodzielnie siadać gondola wymieniana jest na siedzisko z pięciopunktowymi pasami bezpieczeństwa, barierką i możliwością odchylania oparcia. Rodzic również skorzysta na funkcjonalności wózka: liczne torby i schowki pozwolą na zabranie na spacer niezbędnych przyborów i kosmetyków.

#lekki wózek dla dziecka #nowoczesny wózek dziecięcy 3w1

Related Posts

Nowoczesne rozwiązania w logistyce

Ile kosztuje ubezpieczenie szkolne?