Puf rattanowy – uniwersalny mebel do ogrodu

Puf rattanowy – uniwersalny mebel do ogrodu

 

Gdzie najchętniej spędzamy ciepłe, wolne popołudnia? Nie mamy wątpliwości, że nasuwająca się większości z nas odpowiedź jest jednoznaczna: na świeżym powietrzu! Latem to tarasy, altany i balkony stają się najlepszymi strefami wypoczynkowymi. Aby zewnętrzne otoczenie domu jak najlepiej spełniało swoje zadanie, powinno zostać wyposażone w wygodne meble. Doskonałym uzupełnieniem zestawu będzie puf rattanowy.

Stylowy i praktyczny: puf rattanowy

Zgrabny, lekki i wygodny… Puf rattanowy okaże się nieocenioną pomocą, kiedy będziesz chciał ugościć liczną grupę przyjaciół, którzy wpadną na sobotniego grilla. Dodatkowe siedziska możesz w każdej chwili dołączyć do stołu, tworząc wygodne miejsca siedzące. Dlaczego warto wzbogacić swoją kolekcję właśnie o rattanowe pufy? Odpowiedź jest prosta: ze względu na ich uniwersalność. Plecione z rattanu meble harmonijnie wtapiają się w zieloną scenerię. Rattanowe dodatki mogą stać się częścią kompozycji w styli boho albo skandynawskim oraz nowoczesnej. Naturalne akcenty subtelnie przełamią chłód kompozycji, dodając całość ciepła.

Mówiąc o walorach rattanowych pufów, nie sposób nie wspomnieć o ich walorach użytkowych. Niewielka waga ułatwia ich przenoszenie. Starannie obrobione pędy są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Pamiętaj o tym, że rattanowe meble w okresie jesienno-zimowym należy zabezpieczyć w suchym miejscu.

Meble rattanowe Vimine – wybór przyjazny Matce Ziemi

Zastanawiasz się, gdzie kupisz puf rattanowy? Poszukiwania zacznij od sprawdzenia oferty marki Vimine! W katalogu cenionego producenta znajdziesz ogrom ciekawych mebli i dodatków wyplatanych z rattanu i wykonanych z drewna tekowego. Co ważne, meble rattanowe Vimine tworzone są w całości ręcznie z surowców pozyskiwanych z ekologicznych źródeł.

 

 

#meble rattanowe #puf rattanowy

Related Posts

Integracja przestrzeni wewnętrznej i zewnętrznej: Role zadaszenia tarasu w nowoczesnym domu

Kreowanie przestrzeni: Znaczenie kwietników i stolików w nowoczesnych wnętrzach