Zmień ogród w miejsce wypoczynkowe

Zmień ogród w miejsce wypoczynkowe

Nasze przydomowe ogrody to najlepsza przestrzeń wypoczynkowa dla nas i naszych bliskich! Otoczenie zielni, promienie słońca oraz świeże powietrze doskonale wpływają na nasze samopoczucie i organizm. Jak sprawić, aby zwykły ogród zmienił się nie do poznania? Możliwości jest kilka – oto kilka z naszych propozycji.

Mały kącik wypoczynkowy

Niewielkie ogrody oraz przydomowe ogródki mogą służyć nam jako miejsce letniego wypoczynku – wystarczy kilka odpowiednio dobranych mebli! Podstawą jest oczywiście stolik, na którym będziemy mogli położyć filiżankę z herbatą czy kawą. Przy stoliku powinny znaleźć się 2-3 fotele z wygodnymi oparciami i podłokietnikami, które pozwolą na rozkoszowanie się przyjemną aurą i wspaniałą pogodą.

Obszerne przestrzenie ogrodowe

Duży ogród daje wiele możliwości aranżacyjnych – przekonują o tym architekci zieleni. Wykorzystując takie elementy jak szara kanapa ogrodowa możemy zaaranżować przestrzeń dopasowaną do gustu wielu użytkowników. Szare kanapy technorattanowe są dzisiaj jednymi z najchętniej wybieranych – są obszerne, odpowiednio profilowane, pozwalają zarówno na to, aby kilkoro gości wygodnie usiadło, jak i na popołudniowe drzemki. Meble technorattanowe cenione są przede wszystkim przez wzgląd na swoją trwałość i odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Materiał technorattanowy nie chłonie wilgoci ani brudu, jego czyszczenie nie sprawia żadnego problemu. Włókno technorattanowe jest zabezpieczone przed silnym promieniowaniem UV, przez co nawet po wielu latach użytkowania nie traci swojego wyjątkowego koloru. Stelaże mebli technorattanowych wykonywane są z aluminium malowanego proszkowo – dzięki temu są one zabezpieczone przed działaniem wilgoci i pojawianiem się ognisk rdzy. Kanapa technorattanowa może być zestawiona z niskim stolikiem kawowym, jak również z dodatkowymi fotelami dla niespodziewanych gości.

#meble ogrodowe #szara kanapa ogrodowa

Related Posts

Kreowanie przestrzeni: Znaczenie kwietników i stolików w nowoczesnych wnętrzach

Farby do betonu — jak wybrać odpowiedni produkt dla długotrwałego efektu?