Eleganckie zadaszenie tarasu blisko domu

Eleganckie zadaszenie tarasu blisko domu

Przydomowy taras w prosty sposób zmienimy w miejsce o wysokiej funkcjonalności – w zależności od potrzeb może być to przestrzeń do relaksu, zabawy naszych dzieci czy miejsce w którym podajemy pyszne śniadania czy obiady. Taras to także idealne miejsce do spotkań w gronie znajomych, np. w przy grillu. Jak zaaranżować go pomysłowo?

Przestrzeń pełna możliwości

Stworzenie ciekawego i wygodnego tarasu nie jest trudne – konieczne są wygodne meble i dodatki. Wśród chętnie wybieranych wymienia się tarasole – to eleganckie i trwałe konstrukcje, których zadaniem jest zadaszenie wypoczynkowej powierzchni tarasowej. Tarasola zaprojektowana jest w taki sposób, aby harmonijnie wpisywać się w przestrzeń ogrodu i stanowić jej eleganckie uzupełnienie.

Czy zadaszenie tarasu podniesie nasz komfort wypoczynku?

Zdecydowanie tak – zadaszenie tarasu w formie tarasoli sprawi, że każda chwila na świeżym powietrzu stanie się znacznie przyjemniejsza. Tarasole wznoszone są na konstrukcji z elementów aluminiowych – kolor takiej konstrukcji może być wybrany z szerokiego wachlarza klasycznych barw i kolorów drewnopodobnych z pełnym usłojeniem. Konstrukcja zabezpieczona jest przed wysokimi i niskimi temperaturami czy silnymi podmuchami wiatru dochodzącymi do 120 km/h. Poprzez zintegrowany, ukryty system możliwe jest także odprowadzanie wody wewnątrz konstrukcji tarasoli.

Szczyt tarasoli zdobi ruchomy dach: może być on wykonany z tkaniny technicznej lub też aluminiowych lameli obracających się wokół własnej osi o 135 stopni. Dachy są całkowicie wodoodporne, chronią więc przed niespodziewanym deszczem. Szczelny dach pozwoli też cieszyć się komfortowym cieniem w trakcie upalnych dni. Dachy zabezpieczone są przed nagrzewaniem, promieniowaniem UV, wnikaniem kurzu. Na długi czas zachowują piękny, oryginalny kolor.

#zabudowy tarasu #zadaszenie tarasu

Related Posts

Kreowanie przestrzeni: Znaczenie kwietników i stolików w nowoczesnych wnętrzach

Farby do betonu — jak wybrać odpowiedni produkt dla długotrwałego efektu?