Idealne wyposażenie jeźdźca – HKM czaprak

Idealne wyposażenie jeźdźca – HKM czaprak

Decydując się na naukę jazdy konnej warto nie tylko zadbać o odpowiedni strój dla siebie, ale też zainteresować się, jakie elementy niezbędne są do prawidłowego przygotowania konia do jazd. Posiadacze tych wyjątkowych zwierząt często szukają odpowiednich elementów, takich jak czapraki – na polskim rynku to HKM czaprak cieszy się największym zainteresowaniem.

HKM czaprak odpowiedni dla każdego konia i jeźdźca

Czym jest czaprak? Jest to okrycie na konia, zakładane bezpośrednio na grzbiet konia. Zadaniem czapraka jest ochrona delikatnej skóry zwierzęcia przed uciskiem czy ocieraniem wywołanym przez siodło. Czapraki zwiększają komfort zwierzęcia podczas długich jazd i pozwalają na zachowanie jego zdrowia. Czapraki tworzone są z różnorodnych tworzyw i tkanin – najczęściej jest to filc, bawełna, wełna, ale też futro. Wypełnienie czapraka tworzy gąbka, pianka, wata – możliwości jest wiele. HKM czaprak to jeden z najchętniej kupowanych na polskim rynku – producent proponuje wysokiej jakości czapraki zarówno do jazdy rekreacyjnej, jak i na konkursy. Wiele z oferowanych produktów posiada eleganckie zdobienia, które nadają szyku. Istotne jest to, że HKM czaprak pozwala na swobodną wymianę powietrza, co przekłada się na lepszą wentylację skóry konia i zapobiega odparzeniom. Czapraki oferowane są w szerokiej gamie kolorystycznej, wiele z nich jest również fantazyjnie zdobiona.

HKM czaprak, bryczesy, derki…

Warto wspomnieć, że producent ten oferuje znacznie więcej, niż tylko czapraki. W asortymencie HKM znajdziemy przede wszystkim wygodne bryczesy dla jeźdźca, kaski, ale również ochraniacze dla konia, kantary, ciepłe derki chroniące przed podmuchami wiatru. Wysoka jakość oraz doskonałe parametry techniczne sprawiają, że marka HKM jest jedną z najczęściej i najchętniej wybieranych przez polskich konsumentów.

 

 

#czaprak dla konia #HKM czaprak

Related Posts

Nowoczesne rozwiązania w logistyce

Ile kosztuje ubezpieczenie szkolne?